به گزارش وب دا - دکتر سیامک جبارنیا معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی البرز با بیان اینکه پزشکان در جامعه بهداشت و درمان که با سلامت مردم در ارتباط هستند عامه این افراد فرهیخته هستند، اظهار کرد: پزشکان ما در زمان جنگ در بدترین اوضاع کشور در بیمارستان ها و درمانگاهها در حال خدمات رسانی به همنوعان خود بودند.

وی با بیان اینکه کمترین آمار خروج از کشور مربوط به پزشکان است، گفت: لحظه ای خدمات رسانی به مردم قطع نشده و در بدترین شرایط اقتصادی و تحریم ها هم بهترین خدمات را ارائه می دهند.

دکترجبارنیا با اشاره به اینکه در این شغل هم همانند سایر حرف تخلف وجود دارد، ادامه داد: در این صنف افراد متخلف و افرادی که بخواهند قانون را زیرپا بگذارند حداقل هستند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی افزود: مشکل ما در نظام سلامت افرادی هستند که پزشک نیستند و صلاحیت کار کردن را ندارند ولی در این شغل ها دخالت می کنند.

دکترجبارنیا با بیان اینکه از وجود مافیای اختاپوسی در البرز بی اطلاع هستم، گفت: اصلا فکر نمیکنم چنین چیزی در البرز وجود داشته باشد و اگر هم هست من بی اطلاع هستم.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ادامه داد: دستگاههای زیربط اگر ادعا دارند که در این حوزه مافیا وجود دارد به وظیفه خود عمل کنند و مافیای این حوزه را معرفی کنند.

دکتر جبارنیا با بیان اینکه همه دستگاهها باید به یکدیگر کمک کنیم، بیان کرد: باید همه دستگاه های نظارتی باهم همکاری کنند و با متخلفان در هر سطحی برخورد شود.

 دستگاههای ذیربط برای برخورد با افراد متخلف در حوزه سلامت اگر اطلاعات بیشتری خواستند دانشگاه علوم پزشکی آماده کمک رسانی است.

عكس هاي مرتبط :

لینک های مفید
اعلانات