1397/7/30 دوشنبهستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه برگزار کرد
معارفه ی دانشجویان نوپذیرفته ستاد شاهد و ایثار گر
ظهر امروز مراسم توجیهی ومعارفه ی دانشجویان نوپذیرفته ستاد شاهد و ایثار گر دانشگاه با حضور مسئولان دانشگاه و بنیاد شهید برگزار شد
به گزارش وب دا - ظهر امروز مراسم توجیهی ومعارفه ی دانشجویان نوپذیرفته ستاد شاهد و ایثار گر دانشگاه با حضورمعاون آموزشی ، معاون دانشجویی و فرهنگی،  معاون دفتر نمایندگی مقانم معظم رهبری در دانشگاه ، مدیر آموزش و تحصیلات تکمیلی ,  معاون آموزشی و فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران البرز در محل سالن فارابی برگزار شد.  
مشاور رئیس دانشگاه و مسئول امور شاهد وایثار  ضمن ارج نهادن به مقام شامخ خانواده های معزز شهدا و ایثارگران گفت: هر ساله نشست توجیهی و معارفه با هدف   آشنایی بیشتر دانشجویان نوپذیرفته ستاد شاهد و ایثار گر دانشگاه با مسئولین مربوطه ، قوانین ، برنامه ها و حقوق خود در دانشگاه برگزار می شود و امسال نیز با پذیرفته شدن 68 دانشجوی جدید شاهد و ایثارگر این نشست برگزار شده است. 
دکتر آبروش افزود: ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه در دو بخش کارمندی  و دانشجویی  به بیش از هزار نفر  که 700 نفر آن از همکاران و کارکنان دانشگاه می باشد خدمات ارائه می دهد.
در ادامه حجت الاسلام حاجی پور ، معاون دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و دکتر معصومه جودکی ، معاون دانشجویی و فرهنگی  و دکتر سعید محمدی ، مدیر حراست دانشگاه با تاکید بر حفظ فرهنگ شهادت و ایثار در جامعه پیرامون نقش فرزندان شاهد و ایثار گر در پاسداشت ارزش های انقلاب صحبت کردند. 
دکتر طیبی آراسته ، معاون آموزشی دانشگاه با بیان اینکه شما دانشجویان می بایست با حفظ شادابی و نشاط خود و حضور فعال در برنامه های فرهنگی  دانشگاه در عرصه ی علم و تحصیل نیز به خوبی بدرخشید تصریح کرد: دانشجویی تغییر ماهوی بزرگی است که می بایست در همه ی ابعاد و زمینه ها این تغییر مثبت شکل بگیرد چرا که آینده  کشور  به شما بستگی دارد. 
و همچنین دکتر خیر مند مدیر آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه در جمع دانشجویان شاهد و ایثار گر ضمن بیان مقررات و قوانین آموزشی دانشجویان شاهد و ایثار گر خاطر نشان کرد: طبق سالهای گذشته برنامه حضور در بین دانشجویان ستاد شاهدو ایثار گر و رسیدگی به مشکلات و درخواست آنان به ترتیب در همه ی دانشکده ها انجام می شود. 

 
عكس هاي مرتبط :

آرشیو
نسخه قابل چاپ
لینک های مفید
اعلانات