1397/7/4 چهارشنبه
دیدار وزیر بهداشت با جانباز البرزی
به گزارش وب دا - دکتر هاشمی ، وزیر بهداشت با جانباز 70 درصد البرزی دیدار کرد.
به گزارش وب دا - عصر روز سه شنبه - سوم مهر دکتر هاشمی ، وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی به همراه رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز ، فرماندار فردیس، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران البرز با حضور در منزل جانباز حسین آزاد بخت با ایشان دیدار و گفتگو کردند.
دکتر هاشمی با اشاره به این که دیدار مسئولان با خانواده شهدا و ایثارگران قدرشناسی از ایثارگری‌های این عزیزان است گفت : وظیفه خودمان می‌دانیم که به دیدار خانواده شهدا و ایثارگران برویم و بتوانیم خدمتگزاری برای آنها باشیم.
وی افزود : بعد از پخش مستندی از شبکه دوم سیما درباره زندگی جانباز حسین آزاد بخت ، تصمیم گرفتیم به دیدار این جانباز سرافراز بیاییم و بخشی از مشکلات ایشان را حل کنیم .
وی به حضور ۱۱ هزار جانباز در وزارت بهداشت اشاره کرد و گفت : .در وزارت بهداشت ۴۱ هزار ایثارگر حضور دارند و این وزارتخانه ۴۶۰ شهید تقدیم انقلاب کرده است که یاد و خاطره همه آنها را گرامی می‌داریم و به خانواده آنها نیز ادای احترام می‌کنیم.
حسین آزاد بخت جانباز هفتاد درصد جنگ تحمیلی اهل کوهدشت لرستان است که در سن 14 سالگی در عملیات کربلای 5 ،سال 65 مجروح و قطع نخاع شد و به مقام جانبازی نائل آمد .
در پی پخش گزارشی از وضعیت وی در رسانه ملی و درخواست برای تخت استاندارد بیمارستانی و ویلچر برقی، دکتر هاشمی به هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران دستور تامین نیازمندی های تجهیزاتی را صادر کرده بود که در اختیار این جانباز سرافراز قرار گرفت
عكس هاي مرتبط :

آرشیو
نسخه قابل چاپ
لینک های مفید
اعلانات