1397/6/31 شنبه
پیام معاون آموزشی دانشگاه به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید
به گزارش و بدا – دکترطیبی آراسته طی پیامی آغاز سال تحصیلی 98-97 را تبریک گفت
فضاى هر ظرفى در اثر محتواى خود تنگ‏تر مى‏شود مگر ظرف دانش كه با تحصيل علوم، فضاى آن بازتر مى‏ شود.
حضرت علی (ع) ، نهج البلاغه 
تلاقی بهار علم و دانش با هفته دفاع مقدس، بوی ماه مهر را با حماسه و جهاد عجین کرده و این طلیعه گرانقدر نشان از شکوه و بالندگی ایران اسلامی دارد؛ بی‌شک دانش و معرفت راستین روشنگر چراغ عزت و افتخار این کشور و تداوم بخش آرمان‌های شهیدان و غیورمردان این سرزمین است.
  در این برهه خطیر، پیشرفت علمی در کنار حفظ هویت فرهنگی، تضمین کننده استقلال سیاسی، اقتصادی و اجتماعی هرکشوری در عرصه‌های مختلف ملی و بین‌المللی است. جدی گرفتن جایگاه ونقش تعیین کننده اساتید بعنوان فرماندهان جهاد در جبهه علمی ودر سنگر دانشگاه و افزودن برتلاشهای گذشته درمسیری که به گسترش کمی و کیفی آموزش و کاربردی شدن تحقیقات و فناوری در علوم پزشکی منجر گردد، ازانتظارات اینجانب از جامعه اساتید فرهیخته دانشگاه و بستر سازی مناسب برای ارائه خدمات ماندگار آموزشی، تحقیقاتی، فرهنگی، بهداشتی و درمانی از انتظارات اینجانب از مدیران و مسئولین تلاشگر دانشگاه است.
امیدوارم در سال تحصیلی 98-97  که توسط مقام معظم رهبری (مدظله العالی) سال "حمایت از کالای ایرانی " نامگذاری شده، تمام سعی و تلاش دانشجویان، اساتید و همکاران خانواده دانشگاه علوم پزشکی البرز  در جهت ارتقا و تحقق این امر قرار گیرد. 
بر خود لازم می دانم  آغاز سال تحصیلی و معطر شدن فضای دانشگاه‌ها به شمیم دلنشین علم‎آموزی را به استادان معزز، دانشجویان عزیز بویژه دانشجویان و دستیاران جدیدالورود، و جامعه دانشگاهی، صمیمانه تبریک عرض نموده  و برای یکایک شما عزیزان دستیابی به مدارج عالی علمی، دینی و اخلاقی توأم با سعادت را از درگاه خداوند متعال و در ظل توجهات حضرت ولی‎عصر(عج) آرزومندم.
دکتر مهدی طیبی اراسته 
معاون آموزشی دانشگاه
عكس هاي مرتبط :

آرشیو
نسخه قابل چاپ
لینک های مفید
اعلانات