1397/6/31 شنبه
پیام رئیس دانشگاه به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید
به گزارش وب دا- دکتر حمید درفشی طی پیامی آغاز سال تحصیلی جدید را به دانشجویان تبریک گفت

با فرارسیدن بهار علم و دانش و آغاز سال تحصیلی جدید، شروع دوباره و پرانرژی فعالیت های آموزشی و پژوهشی، در مسیر پیشرفت علمی و توسعه پایدار و رشد و تعالی در جامعه اسلامی آغاز می شود. این ایام سرآغاز دوره ای است که دانش پژوهان و جویندگان علم راه را بر خود هموار نموده و با بهره گیری از دانش اساتید و دانشمندان، خویش را برای ایفای نقشی اثرگذار در آینده جامعه مهیا می سازند.

هدف این دانشگاه  تربیت نسلی پویا ، پرنشاط و امیدوار و دانش آموختگانی نخبه و فرزانه برخوردار از سطوح بالای دانش، مهارت، معرفت، اخلاق و فضیلت است که سرنوشت و آینده ای درخشان برای این سرزمین رقم زده و با تلاش جهادی در مسیر ارتقای سلامت، کاهش آلام دردمندان، توسعه علوم پزشکی ، پیشرفت علمی و فناوری و خودکفایی گام بردارند تا انشاءا... در آینده ای نه چندان دور شاهد با تاسی به منویات مقام معظم رهبری شاهد تحقق اهداف نظام و دستیابی به جایگاه اول علمی در منطقه باشیم .

بر خود لازم می دانم آغاز سال تحصیلی جدید98-97 را  به طلایه داران علم، فرهنگ و ادب ،  اعضاء محترم هیات علمی و کارکنان دانشگاه و دانشجویان تلاشگر ، به ویژه دانشجویان جدید الورود که به مدد تلاش مستمر و عالمانه، قدم به عرصه مقدس دانشگاه نهاده اند تبریک و تهنیت عرض می کنم و از خداوند متعال برای همه ی این عزیزان توفیق روز افزون  مسئلت می نمایم  و امیدوارم اساتید ، مدیران  و کارکنان ارجمند، پرتلاش و متعهد دانشگاه در فراهم نمودن بستر مناسب برای ارائه خدمات آموزشی ، پژوهشی، فرهنگی و دانشجویی به دانشجویان عزیز و دستیابی به اهداف بلند دانشگاه  بیش از پیش  موفق و موید  باشند.

عكس هاي مرتبط :

آرشیو
نسخه قابل چاپ
لینک های مفید
اعلانات